Skip to content

Fuarlarımız

YENİKAPI BOAT SHOW

Avrasya Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, deniz severlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlandı. Yenikapı Boat Show, açık ve kapalı toplam 50 bin metrekarelik alanda organize ediliyor. Fuarda, her bütçeye uygun tekneler ile birlikte botlar, jet skiler, yelkenlilerin yanı sıra denizcilik sektörüne dair her şey tek çatı altında sergilenecek.

AVRASYA MOBİLYA, DEKORASYON ÜRÜNLERİ VE AYDINLATMA FUARI

Toplam 20 bin 800 metrekarelik kapalı alanda düzenlenecek olan Avrasya Mobilya, Dekorasyon Ürünleri ve Aydınlatma Fuarı’nın sergi alanı, mobilya ürün grupları kendi içinde kategorize edilerek planlandı. 250’nin üzerinde firmanın yer alacağı fuarda, mobilya sektörüne dair her tarzı barındıran ev mobilyaları, bebek, çocuk ve genç odaları, ofis ve eğitim mobilyaları, yatak & baza, bahçe mobilyaları, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, wellness mobilyaları, halı, duvar kağıdı, aydınlatma ve aksesuarlar ayrı ayrı alanlarda sergilenecek.

DERİ FUARI

İstanbul Deri Fuarları, Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) ve Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD)’nın desteği ile Tüyap- Artı Fuarcılık işbirliğinde düzenlenmiştir.

HABERDAR OLUN

Bilgilendirme, bülten, ve sektörle ilgili gelişmelerden
haberdar olmanız için iletişim bilgilerinizi kaydedin.